İlçeler

Bahçelievler Karın Germe

Bahçelievler Karın Germe, Bahçelievler Karın Germe Fiyatları

Karın germe ameliyatı, sarkmış deriyi alarak karın ve göbek bölgesini yeniden şekillendirir. Ameliyat sırasında, fazla yağın alınması için liposuction yöntemi de uygulanabilir. Operasyon sonrasında dikiş izleri, estetik dikişlerle kapatılır ve karın sarkması, çatlaklar ve gevşeklik gibi problemler ortadan kalkar. Mini karın germe ameliyatı, göbek deliği altında sadece sınırlı bir sarkma varsa yeterli olabilir ve bu yöntem, iyileşme sürecinin daha kısa olması nedeniyle tercih edilebilir. Ameliyat sonrası iyileşme süresi, kişisel faktörlere ve yaşam alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir. Tıp alanındaki yenilikler, karın germe ameliyatlarının da daha başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Bahçelievler Karın germe fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Abdominoplasti (Karın Germe) Kimlere Uygulanır?

Abdominoplasti, karın bölgesindeki fazlalıkların giderilmesi için tercih edilen bir estetik cerrahi yöntemdir ve hem kadınlar hem de erkekler tarafından uygulanabilir. Bu yöntem, diyet ve egzersizle çözülemeyen karın bölgesindeki yağlanma ve sarkmalara, aşırı kilo alıp verme, çoklu hamilelik veya sezeryan doğum sonrası deformasyon yaşayan kişilere önerilir. Abdominoplasti, kan pıhtılaşmasına engel teşkil edebilecek kronik rahatsızlıkları olmayan ve anesteziye uygun kişilere önerilir. Ameliyat sonrası yara iyileşmesi, komplikasyon riskinin azalması ve başarılı bir sonuç elde edilmesi için, hasta adaylarının bu tür rahatsızlıklardan uzak olmaları önemlidir.

Karın Germe Sonrası Yeni Görünüm Nasıl Olur?

Karın germe ameliyatı sonrasında, fiziksel görünümünüzde muhteşem bir değişim yaşarsınız. Yeni ve kusursuz görünümünüz size kazandırdığı özgüven sayesinde daha mutlu ve pozitif bir kişi olursunuz. Dengeli bir yaşam tarzı benimseyerek, sağlıklı bir beslenme düzeniyle yeni görüntünüzü uzun yıllar koruyabilirsiniz. Karın germe ameliyatları, yeni bir hamilelik planlamayan kadınlar ve ideal kilosuna yaklaşan erkekler için uygun bir operasyon türüdür, bu nedenle bu durumun korunması sonucun kalıcılığı açısından önemlidir. Tüm tıbbi operasyonlarda olduğu gibi, karın germe ameliyatlarının uzman doktorlar ve tam teşekküllü hastane koşullarında gerçekleştirilmesi, en önemli adımdır. Karın germe operasyonları bir çeşit kilo verme yöntemi olmadığından, kilonun kontrol edilmesi ve büyük ölçülerde kilo alınmaması önerilir. Ameliyat sonrası iş ve sosyal hayata dönüş süresi, kişinin vücut yapısı ve iyileşme hızına bağlı olarak 3-4 hafta içinde gerçekleşir. Sağlıklı bir iyileşme için ağır cisimleri kaldırmamak ve iyileşme sürecinin hemen ardından yoğun fiziksel aktivitelere başlamamak önemlidir. Kendinizi aynada daha mutlu görmenin yanı sıra, çevrenizdeki insanlardan aldığınız olumlu tepkiler nedeniyle, başka yöntemlerle giderilemeyen kusurları düzeltmek için karın germe ameliyatı kesin ve mükemmel bir çözümdür.

Bahçelievler Karın Germe Fiyatı Nedir?

Karın germe fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, ameliyatın yapılacağı hastane, doktorun tecrübesi ve tercih edilen operasyon türü gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.

Uygulamalar, çözümler ve operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.