İlçeler

Bakırköy Karın Germe

Bakırköy Karın Germe, Bakırköy Karın Germe Fiyatları

Karın germe ameliyatı sırasında fazla deri ve yağ alınırken, aynı zamanda karın kaslarının da sıkılaştırılması işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem sırasında, göbek deliği altındaki strialar (çatlaklar) ortadan kaldırılabilir. Ancak, karın germe ameliyatı sadece alt karın bölgesindeki çatlakları düzeltmek için yapılmaz, karın bölgesinin dışındaki çatlaklar için farklı tedavi yöntemleri gerekebilir.

Bakırköy Karın germe fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı Avantajları

Karın germe ameliyatının birçok avantajı vardır. Bu ameliyat sayesinde karın bölgesindeki sarkma ve deformasyon gibi sorunlar ortadan kaldırılır ve egzersiz veya kilo kaybı gibi girişimlerle düzeltilmeyen karın şekil bozuklukları düzeltilir. Karın germe ameliyatı kilo vermeye yardımcı olmak için değil, sadece obeziteye bağlı karın deformiteleri için yapılır ancak bu ameliyatla birlikte, kişilerin bir miktar kilo kaybı yaşaması mümkündür. Ayrıca, karın bölgesinde fıtığı olan kişiler bu ameliyat sırasında fıtık onarımı ve karın duvarının güçlendirilmesi işlemi de yaptırabilirler. Karın germe ameliyatı aynı zamanda gebeliklerden veya kilo alımından kaynaklanan karın derisi çatlaklarının azalmasına da yardımcı olur.

Karın Germe Ameliyatı Öncesi Nelere Dikkat Edilmelidir?

Karın germe ameliyatı öncesinde, aşağıdaki hususlara dikkat edilmelidir:

  • Fizik muayene detaylı bir şekilde yapılmalıdır. Karın duvarına ilişkin tüm izler kaydedilmeli ve fıtık gibi durumlar tespit edilmelidir.
  • Karın duvarının durumu ve gerginliği değerlendirilmelidir. Cildin miktarı, elastikiyeti ve niteliği detaylıca incelenmelidir.
  • Operasyon öncesinde hastaya detaylı bilgi verilmeli ve fotoğraflama yapılmalıdır. Operasyon sonrasında cilt ve yağ dokusunun çıkarılmasının tamamen düzleştiremeyeceği konusunda bilgilendirme yapılmalıdır.
  • Birden fazla gebelik geçirmiş kadınların karın bölgesindeki çizgilerinin (çatlakların) tamamının yok olmayacağı, ancak operasyon esnasında çıkarılacak olan bölümdeki kısımlarının ortadan kalkacağı hastaya söylenmelidir.
  • Operasyon sonucu oluşacak iz hastaya gösterilmeli ve yapısı ve potansiyel yara sorunu hakkında bilgilendirme yapılmalıdır.

Bakırköy Karın Germe Fiyatı Nedir?

Karın germe fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, ameliyatın yapılacağı hastane, doktorun tecrübesi ve tercih edilen operasyon türü gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.

Uygulamalar, çözümler ve operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.