İlçeler

Başakşehir Karın Germe

Başakşehir Karın Germe, Başakşehir Karın Germe Fiyatları

Karın germe ameliyatı, sarkan karın derisi ve estetik görünümünü yitirmiş karın ön duvarını şekillendirmek için yapılan bir işlemdir. Diyet ve egzersiz ile karın ve bel bölgesinde incelme sağlanabilir ancak cilt sarkmaları ve karın ön duvarı gevşeklikleri çoğu zaman düzeltilemez.

Bu estetik işlem ile fazla ve sarkık karın derisi ile birlikte bir miktar yağ alınması da amaçlanır. Ayrıca karın ön duvarında sıkılaştırma işlemi yapılarak bel bölgesinde incelme ve vücudunuzla uyumlu bir görünüm elde edilebilir. Bu işlem aynı zamanda karın derisindeki çatlaklardan (genellikle göbek deliği altındaki) kurtulmanızı da sağlayabilir.

Başakşehir Karın germe fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Karın germe ameliyatı, cerrahi müdahalelerle sarkan karın derisi ve kaslarının düzeltildiği estetik bir ameliyattır.

  • Ameliyat genel anestezi altında yapılır ve ameliyat bölgesinde belirlenen kesiğe uygun olarak yapılır. Ameliyat öncesinde sağlık durumunuz ve tahlilleriniz değerlendirilir.
  • Ameliyatta göbek deliği korunarak, anatomik bölgesine yeniden yerleştirilir. Daha sonra karın kasları özel dikiş yöntemleriyle sıkılaştırılır. Kas sıkılaştırma işleminden sonra, karın bölgesindeki fazla yağ çıkartılır.
  • Sonraki adım, fazla derinin alınması işlemidir. İşlem, kapatma dikişleriyle tamamlanır ve göbek deliği yeniden oluşturulur.
  • Karın germe ameliyatlarından sonra ameliyat bölgesinde sıvı birikimi olabilir. Bu nedenle bir veya daha fazla dren yerleştirilir. Bu sayede biriken sıvı kolayca dışarı alınır ve dokuların birbirine yapışması sağlanır.

Karın Germe Ameliyatı Sonrasında İz Kalır mı?

Karın germe ameliyatlarında, kesilerin boyutu ve yeri ameliyat türüne göre değişebilir. Ancak, modern cerrahi teknikler kullanılarak, kesiler genellikle iç çamaşırı ile gizlenebilecek yerlere yapılmaktadır.

Tam karın germe işleminde, kesiler genellikle U veya V şeklindedir ve iç çamaşırın geleceği yerlerden yapılır. Mini karın germe işleminde ise kesiler alt karın bölgesinde, kasık bölgesi komşuluğundadır ve göbek çevresinde kesik olmaz.

Yüksek yan gerilimli karın germe işleminde ise kesiler diğer yöntemlere oranla daha uzundur ve karın bölgesinin üst kısımlarında yer alır. Ancak yine de kesiler modern cerrahi tekniklerle gizlenebilir ve ameliyat sonrası yara izleri minimum düzeyde kalabilir.

Başakşehir Karın Germe Fiyatı Nedir?

Karın germe fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, ameliyatın yapılacağı hastane, doktorun tecrübesi ve tercih edilen operasyon türü gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.

Uygulamalar, çözümler ve operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.