İlçeler

Beşiktaş Karın Germe

Beşiktaş Karın Germe, Beşiktaş Karın Germe Fiyatları

Karın germe ameliyatı, üst, orta ve alt karındaki yağ tabakasının ortadan kaldırılması ve sarkan cilt fazlalığının giderilmesi için yapılan bir estetik cerrahi işlemdir. Bu operasyonda deri aşağı doğru gerdirilir ve fazla yağ dokusu çıkartılır. Göbek de eski yerine kaydırılır. Bazı durumlarda, kalça kaldırma işlemi de aynı operasyon sırasında gerçekleştirilebilir.

Hangi tür karın germe ameliyatının uygulanacağı, kişinin anatomisine bağlıdır. Mini karın germe veya geniş bir karın germe işlemi yapılabilir. Bu operasyon, karında sarkma ve gevşeme yaşayan kişilere uygulanır. Zayıflamış karın kasları ve sarkan göbek, diyet ve egzersizle düzeltilmeyen durumlarda karın germe ameliyatı gerektirebilir. Ancak hamilelik planı olan kişilere genellikle karın germe ameliyatı önerilmez. Ayrıca, operasyondan sonra en az 3 yıl gebe kalmamak önerilir.

Beşiktaş Karın germe fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı Tekrar Edilebilir mi?

Karın germe ameliyatı düşünenler, ameliyattan sonra sarkma ve yağlanma tekrarladığında ikinci bir karın germe ameliyatı gerekip gerekmediğini merak ederler. Bir yıl sonra ikinci bir ameliyat yapılabilir, ancak bu ameliyatın kapsamı daha küçük olacaktır. Birinci ameliyatta vücutta birçok işlem yapıldığı için, ikinci kez vücudun yıpratılması yerine daha küçük işlemler yapılır. Ayrıca, liposuction yöntemi de tekrar uygulanabilir.

Karın Germe Ameliyatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Karın germe ameliyatı olacak kişi kilo verme sürecindeyse, kilo verildikten sonra karın germe ameliyatı yapılmalıdır. Hamile kalınması planlanıyorsa, doğumdan sonra en az bir yıl geçtikten sonra karın germe ameliyatı yapılmalıdır. Karın germe ameliyatı ile vücuttaki sarkık deri çıkarılacağı için, çatlak olan deri de vücuttan atılır. Bu şekilde çatlak görünümü azaltılabilir. Ameliyat öncesinde bir hafta boyunca sigara tüketimi bırakılmalıdır. Ameliyattan iki ay sonra ağır egzersizlere başlanabilir.

Beşiktaş Karın Germe Fiyatı Nedir?

Karın germe fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, ameliyatın yapılacağı hastane, doktorun tecrübesi ve tercih edilen operasyon türü gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.

Uygulamalar, çözümler ve operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.