1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 2 Kişi oy verdi Ortalama puan: 5,00
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
_

KOMBİNE ESTETİK AMELİYATLARI

Kombine estetik ameliyatları, tek bir cerrahi girişimde birden fazla bölgede çalışarak hastaya daha radikal ve iddialı bir değişim sunabiliyor. Karın germe estetiği yaptıran hastalar, aynı ameliyatla Liposuction, popo kaldırma veya meme estetiği yaptırarak hem zamandan hem de maliyetten yana kar etmiş oluyor. Kombine ameliyatlar, yoğun çalışan ve estetik ameliyatlar için zaman ayıramayan kişiler için uygundur. İddialı değişimleri seven kişiler, kombine ameliyat olarak bambaşka birine dönüşebilir. Eğer siz de tek seansta daha kusursuz bir vücuda sahip olmak isterseniz kombine estetik ameliyatlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

 • Kalıcı ve Etkili Sonuçlar
 • 20 Yılı Aşkın Tecrübe
 • Avantajlı ve Düşük Maliyetli
 • Kum Saati gibi Şekilli Vücut
 • Hızlı ve Etkili Değişim
 • Tek Operasyonda Vücut Şekillendirme
karın germe- meme büyütme

Göz KAPAĞI.LİPLİFT

KARIN germe MEME estetiği

Kombine Estetik Uygulamaları

Kombine estetik, bir seferde, birden fazla estetik uygulamasının yapıldığı ameliyatlara verilen isimdir. Kombine estetik bazı durumlarda gereklilik arz ettiği için, bazı durumlarda ise hastanın tercihi olduğu için yapılır. Ameliyattan önce çekilen estetik öncesi ve sonrası fotoğraflar sayesinde kombine ameliyatların ne kadar iddialı sonuçlar ortaya çıkardığı görülmektedir. Vücutta orantısız görünen, kişiyi rahatsız eden bölgeler kombine estetik ameliyat ile aradan çıkartılarak hastanın daha kusursuz bir vücuda sahip olması sağlanır. 

Kombine estetiğin avantajları nelerdir?

 • İyileşme sürecinin daha verimli yönetilmesi
 • Birden fazla bölgede ağrı duyulmadığı için daha rahat iyileşme süreci
 • Estetik ameliyat fiyatının daha uygun olması
 • Kısa sürede daha estetik bir görünüme kavuşma

Op.Dr Leyla Arvas

_
Dr Leyla Arvas

Op. Dr Leyla Arvas , 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu, doktorasını tamamladıktan sonra Plastik , Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığına başladı . Eğitim dönemi boyunca  farklı ülkelerdeki tanınmış klinik ve hastanelerde çalıştı .Devamı için tıklayınız..

En çok yapılan kombine estetik ameliyatlar nelerdir?

 • Karın germe ve genital bölge estetiği
 • Bacak Germe ve Karın estetiği
 • Karın germe ve popo kaldırma estetiği
 • Karın gerdirme ve Liposuction
 • Karın gerdirme ve karın kası estetiği
 • Meme dikleştirme ve kol germe estetiği
 • Göbek gerdirme ve bacak estetiği
 • Dudak ve burun estetiği
 • Çene implantı ve burun estetiği

Kombine ameliyatlar her ameliyat için geçerli midir?

Her estetik ameliyat kombine edilemez. Öncelikle hastanın sağlık değerlerinin kombine ameliyat için uygun standartta olması gerekir. Bunun dışında bazı fiziki koşullar da kombine ameliyatları engelleyebilir. Örneğin FUE tekniği ile saç ektirme ameliyatı ve burun estetiği kombine edilemez. FUE saç ekimi yüz üstü olduğu için hastanın burun bölgesine ulaşılamaz. Aynı koşullar popo estetiği için de geçerlidir. Bu nedenle kombine ameliyatları planlarken mutlaka doktorunuza danışmalı ve vücudunuz için en uygun bölgeleri birleştirerek kombine ameliyata karar vermelisiniz. 

Kombine estetik sonrası iyileşme süreci

Kombine estetik ameliyatından çıkan bir hasta, tek bir ameliyattan çıkmış gibi hisseder. Vücudunun iki farklı noktasında ağrı hissetmez. Ameliyat ağrısı vücudun tek bir noktasında yoğunlaştığı için hasta sadece o noktaya odaklanacaktır. Ameliyat sonrasında ki ağrıyı kontrol altına almak için ağrı kesici kullanabilirsiniz.

Kombine estetik ameliyatından sonra her bölgenin iyileşme süreci farklı olduğu için buna göre hareket etmelisiniz. Karın germe ameliyatından sonra doktorunuzun verdiği korseyi en az bir ay boyunca kullanmalısınız. Kombine ameliyat olduğunuz için iyileşme süreciniz uzamaz veya daha fazla ağrınız olmaz. Ameliyattan sonra ortalama bir hafta içinde günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

Body Lift Vücut Germe Ameliyatı nedir?

Body Lift yada 360 vücut germe denilen bu ameliyat vücudun genelinde daha sıkı ve fit bir görünüm için yapılan cerrahi müdahaledir. 360 derece vücut germe ameliyatında orta ve alt karın bölgesi, uylukların dış kısmı, kalça bölgesi, kuyruk sokumu bölgelerinden yağ çekimi yapılır ve sarkan deri gerilerek vücudun daha sıkı görünmesi sağlanır. Farklı bölgelerin kombine edilmesiyle oluşan body lift ameliyatı tek ameliyatta sizi daha ince ve formda gösterecektir. 

Ameliyatsız vücut şekillendirme mümkün mü?

Estetik ameliyatınızı ihtiyacınıza göre ameliyatsız vücut şekillendirme uygulamaları ile de birleştirebilirsiniz. Ameliyatsız vücut şekillendirme uygulamaları Liposuction ameliyatından sonra karın bölgesinin daha düz ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. VelaShape III ve Prime İncelme teknolojileri ameliyat sonrası vücut şekillendirme uygulamalarının başında gelir. 

Karın germe ve Liposuction ameliyatından sonra vücudunuzdaki ödem atılımını hızlandırmak ve vücudunuzun yeni şekline alışmasını sağlamak için sizlere Lenf Drenaj masajını öneririz. Ameliyat sonrası ameliyatsız vücut şekillendirme uygulamaları daha ince ve kusursuz görünmenizi sağlayacaktır. 

Kombine estetik ameliyatları fiyatı nedir?

Kombine estetik ameliyatı fiyatlarını farklı zamanlarda yapılan iki farklı estetik ameliyat fiyatlarıyla karşılaştırdığınızda daha ekonomik olduğunu göreceksiniz. Kombine estetik ameliyatında hastane masrafları ve anestezi masrafları düştüğü için daha ekonomik fiyatları sizleri bekliyor. Bu nedenle aklınızdaki estetik kaygıları doktorunuzla paylaşarak tek seferde daha az maliyetle etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Kombine estetik fiyatlarını Quartz Poliklinik’ten öğrenmek için bizleri 0212 241 46 24 telefon numarasından arayabilirsiniz.