İlçeler

Levent Karın Germe

Levent Karın Germe, Levent Karın Germe Fiyatları

“Abdominoplasti” olarak da bilinen “karın germe” ameliyatı, göğüsler ile genital bölge arasında kalan karın ön duvarı derisi ve kaslarındaki gevşekliklerin sıkılaştırılması, deri sarkmalarının giderilmesi ve daha düz ve sıkı bir karın görüntüsü elde etmek amacıyla uygulanan kozmetik cerrahi bir işlemdir. Bu işlem sırasında fazla ve sarkmış olan karın derisi çıkartılır ve gevşemiş olan karın kasları sıkılaştırılır.

Levent Karın germe fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatının Çeşitleri

  1. Mini karın germe
  2. Tam karın germe
  3. Çevresel karın germe

Mini Karın Germe

Mini Karın Germe, özellikle göbek seviyesinin altında bulunan karın derisindeki fazlalık ve bombeliğin giderilmesi için tercih edilen bir cerrahi prosedürdür. Bikini bölgesinde, sezaryen izinden biraz daha uzun bir kesiden karın derisi kaldırılır ve göbek seviyesine kadar sarkmalar düzeltilir. Karın kasları gerektiğinde dikişlerle sıkılaştırılabilir. Aynı zamanda, ihtiyaç duyulması halinde, ameliyat sırasında bel kısmı ve göbeğin üst kısımlarına liposuction işlemi de yapılabilir. Mini karın germe ameliyatı, tam karın germe ameliyatına göre daha kısa sürer, iz daha kısadır ve iyileşme süreci daha hızlıdır.

Tam Karın Germe

Tam Karın Germe ameliyatı, bikini bölgesinden yanlara doğru bir kesinin yapılarak karın derisinin göğüs kafesi kemiklerine kadar kaldırıldığı ve gevşemiş olan karın kaslarının dikişlerle sıkılaştırıldığı bir cerrahi işlemdir. Bu işlem, fazla deri ve yağ dokusunun çıkarılması ve göbek deliğinin açılmasıyla tamamlanır. Bu yöntemde, göbek seviyesinin hem altında hem de üstünde bulunan deri fazlalıkları ve gevşemiş kaslar düzeltilir.

Çevresel Karın Germe

Çevresel karın germe işlemi, sadece karın ön duvarında değil bel ve sırt kısımlarındaki deri fazlalıklarının da çıkartılmasıyla yapılan bir ameliyattır. Bu işlem, tüp mide ameliyatı gibi operasyonlar veya doğal yollarla aşırı kilo kaybı sonucunda oluşan karın ve bel çevresindeki deri sarkmalarına yöneliktir. Bikini bölgesinden başlayan kesiler, tüm bedeni çevreleyen dairesel şekilde yapılabilir.

Levent Karın Germe Fiyatı Nedir?

Karın germe fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, ameliyatın yapılacağı hastane, doktorun tecrübesi ve tercih edilen operasyon türü gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.

Uygulamalar, çözümler ve operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.