İlçeler

Nişantaşı Karın Germe

Nişantaşı Karın Germe, Nişantaşı Karın Germe Fiyatları

Karın bölgesindeki şekil bozukluklarının giderilmesi için yapılan karın germe ya da düzeltme ameliyatları, özellikle obezite cerrahisi veya doğum sonrası sarkmaların giderilmesi için sıklıkla tercih edilmektedir. Karın bölgesindeki deformasyondan rahatsız olan kişiler, karın germe ameliyatı sayesinde daha estetik bir görüntüye kavuşabilirler. Bu ameliyat, tıp dilinde “abdominoplasti” olarak adlandırılır ve özellikle erkeklerin estetik kaygıları nedeniyle sık tercih edilir. Karın bölgesindeki şekil bozukluğu, genellikle cilt ve cilt altı dokusunun fazlalığından kaynaklanır. Birden fazla gebelik, obezite veya kilo verme sonrası karın kaslarının gevşemesi ve karın içi yağlanma da karın bölgesinde sarkmalara yol açabilir.

Nişantaşı Karın germe fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Hamilelik

Karın germe ameliyatından sonra gebe kalınabilir ancak operasyondan sonra yaklaşık 6 ay-1 yıl arası bir süreç geçirilmesi önerilir. Bu süre zarfında uygulanan dikişlerin erimesi tamamlanır ve karın kasları eski sağlam haline gelir. Plansız bir gebelik durumunda ise anne ya da bebeğe herhangi bir zarar oluşmaz. Ancak eğer yakın bir zamanda planlanan bir gebelik varsa, karın germe işlemi gebelik sürecinin bitmesi ve lohusalık dönemi sonrasına ertelenmelidir.

Karın Germe Sonrası hamile Kalınırsa Çatlak Oluşur mu?

Karın germe işleminden sonra hamile kalınırsa yine gebeliğin getirdiği olağan çatlaklar görülebilir. Sonuçta sıkı ve dümdüz bir karın dokusunun genişlemesiyle bol bir dokunun genişlemesi arasında fark olacaktır. Eğer anne adayında çatlaklar genetikse veya hızlı kilo alıp verme süreci yaşandıysa mevcut çatlaklar artabilmektedir. Bu hastalarda genelde karın germe işlemi öncesi özellikle gebelik sürecini atlatması, germe işleminin sonraya bırakılması önerilmektedir. Ancak bu kişiler diyetine ve sporuna dikkat eder, özellikle pilates ya da yoga gibi egzersizleri yapmaya özen gösterirse, karın buna göre esneklik kazanacağı için çatlak riski minimuma inecektir.

Nişantaşı Karın Germe Fiyatı Nedir?

Karın germe fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, ameliyatın yapılacağı hastane, doktorun tecrübesi ve tercih edilen operasyon türü gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.

Uygulamalar, çözümler ve operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.